Ik ben David Quakkelaar, pianist met een brede muzikale achtergrond in zowel pop als klassiek. Na negen jaar pianoles, waarin ik me verdiepte in muziek van onder andere Chopin, Rachmaninoff, Muse en verschillende filmscores, ben ik verder gaan studeren aan het conservatorium. In 2023 ben ik daar afgestudeerd. Sindsdien heb ik in allerlei bands en theatershows (op dit moment een Celine Dion en Louis Davids theatershow) gespeeld, en stond ik op talloze podia in het hele land – van popzalen en theaters (Paradiso, Ronda Tivoli, Oerol, Zwarte Cross) tot tv- en radiooptredens. (3FM, Khalid&Sophie, Radio 2) Naast het spelen heb ik ook een eigen muziekstudio, waar ik opneem voor artiesten, projecten en bands. Al ruim zeven jaar geef ik met veel plezier pianoles. In mijn lessen staat het plezier in muziek maken centraal – of je nu houdt van klassiek, pop of filmmuziek. Samen zoeken we naar wat jou inspireert achter de piano.
Aanmelden voor muzieklessen
Wat leuk dat je ons gevonden hebt!
Dankjewel voor je interesse in muzieklessen via Music on the Block. Sta je op het punt om je vrijblijvend aan te melden? Gedurende de aanmelding zullen we je vragen om een aantal gegevens in te vullen via ons eigen boekingssysteem, die we nodig hebben om de mogelijkheden te bekijken:
- Telefoon / E-mail
- Adresgegevens
- Beschikbare dagen en tijden
- Aanmelden kost ongeveer 5 minuutjes en wordt beveiligd opgeslagen in ons systeem.
- Nieuwe aanmeldingen worden op wekelijkse basis beantwoord. Ik neem altijd persoonlijk contact met je op om de mogelijkheden samen te bekijken.
- Proeflessen zijn mogelijk, conform de gebruikelijke kosten, zonder verdere verplichtingen.